10 yıl baymak servisinde çalışmanın verdiği bilgi ve tecrübe ile 2002 yılında Ankara'da Ertürk Teknik servis kurulmuştur.
         Aynı şevk istek ve gururla 2002 yılından bu yana Ertürk Teknik olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ertürk Teknik servis Ankara genelinde her marka kombi cihazlarının tamir&bakım ve servislik hizmeti vermektedir.
       Marka ayrımı yapmaksızın vermiş olduğumuz servislik hizmetimizde orijinal yedek parçadan ödün vermeden kaliteli ve güvenli hizmeti prensip edinen firmamız müşteri portföyünü ve ismini yukarılara taşımak müşteri memnuniyetini kazanmak tek hedefidir. Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik.
      Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktır.
      Sizden gelen istek dilek memnuniyet ve önerilerinizi değerlendirip sizin isteğiniz doğrultusunda yenilenmeye ve sizin bizden isteğiniz hizmetin fazlasını vermeye devam edeceğiz
Online Sayaç
Ziyaretci İstatistikleri
Online
1
Bugün
16
Dün
47
Bu Hafta
352
Toplam
200103
E-Sirket.com
Firma Rehberi